Op.Dr. Mustafa Nuri Alihanoğlu Genital Estetik Doktoru

  • Aliçetinkaya,Bulvarı No:17,YeniEfes Apt Kat:1 Alsancak-Konak-İzmir

  • 0232 463 23 63 0530 388 38 63

Hakkımızda

mustafa alihanoğlu , mustafa alihanoğlu iletişim , mustafa alihanoğlu telefon , mustafa alihanoğlu kızlık zarı , izmir doktorları , alsancak kadın doğum doktoru ,alsancak kadın doğum doktorları

Opr. Dr. Mustafa Nuri ALİHANOĞLU

Jinekolok Doktor Mustafa Nuri Alihanoğlu , 1972 doğumlu, Ege Üniversitesi Tıp Fskiltesinden 1996 yılında dereceyle mezun olmuştur. Ege üniversitesi Tıp fakültesi Ç.Ergen psikiyatrisi Anabilimdalında çalışmış. Kadın Hastalıkları ve Doğum bölümüne 1998 yılında  başlamıştır , 2002 yılında Operator Jinekolok uzman doktor olarak Tepecik Eğitim ve Araştırma İzmir hastanesinden ayrılmıştır.

Konak Kadın Doğum Hastanesi, Konak Aile Planlama ve koordinasyon Merkezinde çalışmış. Özel Ege sağlık Hastanesi İzmir de Kadın Hastalıkları uzmanı olarak staf hekimlik yapmıştır. Aliağa Devlet Hastanesinde v. Başhekimlik ardından, özel Assos Kadın Doğum'u kururarak 10 yıldır aynı yerde çalışmaktadır.

Özellikle;
Gebelik takibi ve doğal doğum
Doğum sonrası oluşan sorunlar
Normal doğum ve sezaryen doğum sonrası oluşan vajina genişliğine bağlı cinsel sorunlar
Cerrahi veya lazerle genital daraltma
Şekil bozuklukları
Labioplasti dudak düzelme
Genital renk koyuluğu giderme de lazer yöntemleri
Vajina Daratma ve gençleştirme için lazer uygulamaları
Doğuştan Kızlık zarı bozuklukları ve kızlık zarı düzeltme
Fleep kaldırma ile üç katlı ikili kızlık zarı dikimi teknikleri
Evli çiflerin vajinismus sorunları ve ilişkiye girememe ve kasılma geri çekme ittirme ile kendini gösteren vajinismus tanısı ve tedavisi 
Aile planlama ve sosyal nedenlere bağlı istenmeyen gebelikler ve vakumlu kürtaj yöntemiyle ağrısız ve yine gebelik şansını kaybettirmeyen hijyenik kürtaj yöntemi.
Bartolin kisti ve jinekolojik hastalıklar başta olmak üzere Hpv genital siğil tanısı ve rahim ağzı yaraları , rahim ağzı kanseri erken tanı tedavisi Hakkında bilgi alabilirsiniz .